Školení a ostatní činnostjednotky rok 2020

Během pondělního odpoledne proběhl po delší přestávce způsobené výjimečným stavem výcvik členů výjezdové jednotky. Tentokrát jsme si připomněli a nové členy výjezdové jednotky seznámili s taktickými a bezpečnostními zásadami při zásahu na vodní hladině, při práci s požárními čerpadly a...
Dnes jednotka provedla za pomoci AZ 30 pokácení suchého vzrostlého stromu v rámci výcviku.V této svízelné době pouze ve sníženém početním stavu hasičů.

Ostatní činnost jednotky rok 2019

Jednotka se v rámci výcviku přesunula  s technikou CAS 20, DA , přívěsem a motorovým člunem  k místnímu jezeru, kde proběhl výcvik jednotky na vodní hladině.
Dnes 27. 5. 2019 se jednotka s technikou CAS 20, CAS 32 a DA přesunula do objektu bývalé betonárny, kde proběhl výcvik jednotky při zdolávání požárů hořlavých kapalin hasící pěnou.
Dnes 20. 5. 2019 se jednotka s technikou CAS 20, AZ 30 a DA přesunula do objektu bývalé betonárny, kde proběhl výcvik strojníků s výškovou technikou, výcvik zdolávání požáru hal a střech a výcvik nositelů dýchací techniky.
Dnes 6. 3. 2019 proběhla za účasti servisního technika  každoroční revize automobilového žebříku  AZ-30 IFA W50. V rámci revize došlo k proškolení a vydání osvědčení pro nové strojníky JSDH Borohrádek. V rámci zajištění akceschopnosti jednotky máme již 9 strojníků s oprávněním na tento...

Ostaní činnost jednotky rok 2018

Během pondělního odpoledne proběhl výcvik členů výjezdové jednotky na téma zásahy při dopravních nehodách, proběhlo nejdříve teoretické zopakování taktických a bezpečnostních zásad při zásahu u dopravní nehody s potřebou vyproštění zaklíněných osob.  K dispozici bylo osobní vozidlo určené...
Dva členové jednotky provedli požární dozor na společenské akci v kulturním domě v Rychnově nad Kněžnou.     Datum...................................................................................................................................11.2.2017...

Ostaní činnost jednotky rok 2017

Jednotka vyjela  do bývalé betonárny kde provedla úklid haly a odvoz elektroodpadu ze sběrného...
Jednotka vyjela  do bývalé betonárny kde provedla úklid a vypláchnutí...
Jednotka vyjela na svoz elektro odpadu v celém katastru města v rámci celorepublikové  akce Ukliďme Česko. Elektro odpad byl svezen za hasičskou stanici, kde bude naložen svozové firmě k...

Kontakt

JSDH BOROHRÁDEK Husova 572
Borohrádek
51724

tel. 724181642
hasici.borohradek@seznam.cz